Hakkımızda

ZTF, Sektöründe 25 yıllık bir tecrübe  birikimi ile 2007 yılında kurulmuştur. Bu tecrübenin verdiği öz güvenle sadece müşteri-tedarikçi ilişkisi ekseninde değil, müşteri çıkarları ön planda tutularak fizibıl proje ve yatırımlar yapılmasını sağlamayı ilke edinmiş bir proje taahhüt ve imalat firmasıdır.

ZTF, Türkiye' de özellikle jeotermal bölgesel ısıtma uygulamalarında kullanılan ön izolasyonlu boruların doğru tasarımının yapılması konusunda sahip olduğu tecrübe sebebiyle, müşterisiyle çözüm ortağı olarak çalışıp aynı sorumluluğu taşımayı görev kabul etmiştir. Bu anlayış sebebiyle; ZTF, TS EN 253, TS EN 448, TS EN 488, TS EN 489, TS EN 10217-1, TS EN 12201-2 standartlarına uygun olarak imalat ve montaj yapmaktadır.

ZTF, gerek termal turizm yatırımcıları gerek termal seracılık konusun da yatırımcılara yatırım aşamasın da ciddi katkı sağlamaktadır. Aynı zaman da jeotermal sera yatırımı yaparak sektörde yerini almıştır.

Günümüzde Dünya küresel ısınma sebebiyle farklı bir çağa girmekte olduğundan enerji kaynaklarının verimli ve tasarruflu kullanılması en çok üzerinde durulan konular olmaya başlamıştır. Bu anlamda; ZTF, ülkemizde özellikle çevre dostu olan jeotermal konusunda ön izolasyonlu boru imalatı ve  yüksek sıcaklıkta boru hatları izolasyonu tasarımı ve imalatı ile projelerde çözüm ortağı olarak, ciddi katma değer oluşturarak ülke ekonomisine katkı sağlarken geleceğe temiz bir dünya bırakmayı ilke edinmiştir. Bunun yanı sıra teknolojik yenilikleri ve Dünya çapındaki uygulamaları takip ederek fark yaratmayı ve boru hattı tasarımı, üretimi ve montajı konularında yatırımcı çıkarlarını ön planda tutmayı hedeflemiştir.